Zarządzanie

Firma TATRA-DOM świadczy usługi profesjonalnego zarządzania i administrowania nieruchomościami.

Jesteśmy obecne na rynku nieruchomości w Zakopanem od 2006 roku, co pozwoliło nam zdobyć niezbędne doświadczenie. Działamy na podstawie dwóch licencji zarządców nieruchomości (licencja pierwsza, licencja druga) oraz licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami (licencja). Mamy także ukończone studia podyplomowe w zakresie rzeczoznawstwa majątkowego (świadectwo). Stale podnosimy nasze kwalifikacje - należymy do Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie SZAN - (członkowstwo pierwsze, członkowstwo drugie) - uczestniczymy w szkoleniach pozyskując aktualną wiedzę. Nasza firma zdobyła certyfikat KOMPETENTNEGO ZARZĄDCY wydawany przez SZAN - (certyfikat).

Nowoczesne i sprawne zarządzanie opieramy na zatrudnianiu wykwalifikowanej i wyspecjalizowanej kadry z wieloletnią praktyką zawodową.

Z powodzeniem zajmujemy się zarządzaniem:

 • wspólnotami mieszkaniowymi;
 • luksusowymi budynkami wielorodzinnymi;
 • apart-hotelami;
 • obiektami apartamentowymi z basenami;
 • budynkami komercyjnymi (również kamienicami na ul. Krupówki);
 • osiedlami domów jednorodzinnych;
 • budynkami deweloperskimi w trakcie procesu odbiorowego.

Zlecając nam zarządzanie bądź administrowanie nieruchomością w Państwa imieniu zajmiemy się kompleksową obsługą administracyjną, księgową i techniczną.

Jako jedyna firma na rynku Zakopiańskim w ramach naszych usług oferujemy m.in.:

 • E-KARTOTEKI oraz aplikację na Smartfony - wszyscy Właściciele mają możliwość analizy stanu własnych rozliczeń, zobowiązań i szybkich wpłat, a także możliwość wglądu w treści uchwał i dokumentów Wspólnoty.
 • USŁUGI KONSERWACYJNE na stałe zatrudniamy konserwatorów którzy w obsługiwanych przez nas budynkach, w cenie wynagrodzenia zarządcy nieruchomości wspólnej, stale zajmują się drobnymi pracami konserwatorskimi.
 • POGOTOWIE AWARYJNE - przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę zapewniamy możliwość natychmiastowego zgłaszania wszelkich usterek zarówno w częściach wspólnych nieruchomości jak i w indywidualnych lokalach.
 • GLOBALNE NEGOCJOWANIE UMÓW Z DOSTAWCAMI USŁUG - zarządzając wieloma nieruchomościami mamy możliwość negocjacji (renegocjacji) cen usług dla wszystkich naszych nieruchomości.
 • INSPEKTORA NADZORU BUDOWLANEGO – na stałe współpracujący z nami Inspektor, któremy w imieniu Wspólnot zlecamy fachowe doradztwo w kwestiach związanych z obsługa techniczną nieruchomości, a także nadzór nad prowadzonymi remontami i inwestycjami, wykonuje on również przeglądy roczne, które są niezbędną fachową pomocą zarówno dla Zarządcy jak i Właścicieli.
 • OBSŁUGĘ PRAWNĄ – na stałe współpracujemy z Kancelarią Prawną Miskowicz&Pach z Krakowa, której w imieniu Wspólnot zlecamy fachowe doradztwo we wszystkich dziedzinach prawa; możemy pochwaliś się tu wieloletnią współpracą i wieloma sukcesami w sprawach sądowych. Naszym Klientom gwarantujemy satysfakcjonujący poziom kosztów utrzymania poprzez dostarczanie usług najwyższej jakości przy umiarkowanej cenie.

Zapraszając Państwa do współpracy gwarantujemy rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań jak i satysfakcjonujący poziom kosztów utrzymania poprzez dostarczanie usług najwyższej jakości przy umiarkowanej cenie.

KONTAKT

Anna Osmola-Krupa
+48 602 23 94 84
Sabina Wicher
+48 502 350 981


TATRA-DOM

ul. Sienkiewicza 20
34-500 Zakopane
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.